Zaczynamy walczyc o ladna sylwetke
… 14:55
Dziś
zaczęła się moja walka o idealną sylwetka i o zawsze świetny wygląd. Chce też
wprowadzić w życie kilka nowych nawyków, które pomogą mi w organizacji czasu
własnego a przede wszystkim pomogą w uzyskaniu wyznaczonych celów:
1. Smukła i wysportowana sylwetka
2. Codziennie piękny wygląd
3. Organizacja, organizacja, organizacja!
4. Zdrowe odżywianie
5. MNIEJ CUKRU!!! :)
1. Smukła i wysportowana sylwetka
2. Codziennie piękny wygląd
3. Organizacja, organizacja, organizacja!
4. Zdrowe odżywianie
5. MNIEJ CUKRU!!! :)
…i
inne, które pewnie dojdą jeszcze w takcie :
To są moje drobne
postanowienia, ale założenie tego bloga ma mi pomóc w systematyczności jeżeli
chodzi o zdrowy tryb życia. Przede wszystkim prowadzę go dla siebie, ale jeżeli
któraś z was będzie czerpać z niego inspirację i motywację do stawania się
jeszcze lepszą, będzie to dla mnie wymarzona aprobata :)
Ja od paru lat ciągle staram
się zdrowo się odżywiać, pić dużo wody i ćwiczyć regularnie, ale ciągle nie
widzę efektów. Coś czuję, że nie jedna z was ma podobnie. Wszystko przez to,
że ciągle podjadam, mam tydzień super diety, ale nie ćwiczę, a potem następny
tydzień gdy ćwiczę codziennie, to w między czasie pozwalam sobie na wyżarcie
połowy słoika z Nutallą… brzmi znajomo? Fakt jest taki, że bardzo źle nie
wyglądam, domyślam się, że wiele kobiet chciałoby wyglądać tak jak ja, ale
wiecie jak to jest. Chce się wyglądać IDEALNIE (takie mało realne słowo ;p)
Wiem, że przy regularnej pracy
nad sobą można osiągnąć wszystko, tylko trzeba być regularnym, stąd pomysł na
blog, by móc nie tylko przed sobą odpowiadać za realizację swoich postanowień
:)
A poniżej pierwsza z moich
motywacji :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz