wtorek, 24 czerwca 2014


Zaczynamy walczyc o ladna sylwetke





14:55
Dziś zaczęła się moja walka o idealną sylwetka i o zawsze świetny wygląd. Chce też wprowadzić w życie kilka nowych nawyków, które pomogą mi w organizacji czasu własnego a przede wszystkim pomogą w uzyskaniu wyznaczonych celów: 

1. Smukła i wysportowana sylwetka
2. Codziennie piękny wygląd
3. Organizacja, organizacja, organizacja!
4. Zdrowe odżywianie
5. MNIEJ CUKRU!!! :)
…i inne, które pewnie dojdą jeszcze w takcie :


To są moje drobne postanowienia, ale założenie tego bloga ma mi pomóc w systematyczności jeżeli chodzi o zdrowy tryb życia. Przede wszystkim prowadzę go dla siebie, ale jeżeli któraś z was będzie czerpać z niego inspirację i motywację do stawania się jeszcze lepszą, będzie to dla mnie wymarzona aprobata :)


Ja od paru lat ciągle staram się zdrowo się odżywiać, pić dużo wody i ćwiczyć regularnie, ale ciągle nie widzę efektów. Coś czuję, że nie jedna z was ma podobnie. Wszystko przez to, że ciągle podjadam, mam tydzień super diety, ale nie ćwiczę, a potem następny tydzień gdy ćwiczę codziennie, to w między czasie pozwalam sobie na wyżarcie połowy słoika z Nutallą… brzmi znajomo? Fakt jest taki, że bardzo źle nie wyglądam, domyślam się, że wiele kobiet chciałoby wyglądać tak jak ja, ale wiecie jak to jest. Chce się wyglądać IDEALNIE (takie mało realne słowo ;p)
Wiem, że przy regularnej pracy nad sobą można osiągnąć wszystko, tylko trzeba być regularnym, stąd pomysł na blog, by móc nie tylko przed sobą odpowiadać za realizację swoich postanowień :)


A poniżej pierwsza z moich motywacji :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz