…10:40
Poranek bez kawy jest jak Boże
Narodzenie bez prezentów. Gdyby nie ten cudowny „Napój Bogów” chodziłabym
nieprzytomna chyba do 16:00, a potem znów od 17:00 do późnych godzin nocnych ;p
Dziś trochę za późno wstałam i
niestety nie zdążyłam zjeść śniadania. Choć wiem, że nie zjedzenie śniadania
jest największym grzechem przy zdrowym odżywianiu…
Dziś trochę za późno wstałam i
niestety nie zdążyłam zjeść śniadania. Choć wiem, że nie zjedzenie śniadania
jest największym grzechem przy zdrowym odżywianiu…
W pracy się dowiedziałam
również, że jutro trzeba być na 8:00 rano… Uwierzcie mi dla mnie jest to
stanowczo za wcześnie….
__________________________________________________________________________________
***
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz