czwartek, 26 czerwca 2014

Ciezki dzien w pracy …
13:15
Dziś wstawał mi się naprawdę ciężko, ale na szczęście dziś ciśnienie rośnie to w ciągu dnia będę się czuć  coraz lepiej, do tego szybka kawa i można pracować :) Dziś mam naprawdę dużo pracy, a po południu jadę jeszcze na badanie do okulisty. Mam nadzieję, że szybko uporam się z tym co mam do zrobienia  i wyjdę dziś odrobinkę wcześniej z pracy :)

_________________________________________________________________________________
***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz