… 13:15
Dziś
wstawał mi się naprawdę ciężko, ale na szczęście dziś ciśnienie rośnie to w
ciągu dnia będę się czuć coraz lepiej,
do tego szybka kawa i można pracować :) Dziś mam naprawdę dużo pracy, a po
południu jadę jeszcze na badanie do okulisty. Mam nadzieję, że szybko uporam
się z tym co mam do zrobienia i wyjdę
dziś odrobinkę wcześniej z pracy :)
_________________________________________________________________________________
***

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz