…21:18
No dobra, przyznaję się bez
bicia, że dziś pozwoliłam sobie na 3 pralinki Wedlowskiego Ptasiego Mleczka… Do
kawusi, ale to dlatego, że dziś odwiedziłam tatę :)
Natomiast co do dzisiejszych
ćwiczeń - zaraz je zaczynam a pod koniec się zmierzę i zapiszę wszystkie swoje
wymiary. Dla porównania będę je wpisywać co tydzień, żeby patrzeć na postępy.
Ćwiczenia na dziś to 30min. na
orbitreku (mam to szczęście, że w domu było na niego miejsce). Potem ćwiczenia
statyczne: ćwiczenia na ręce z hantlami (moje maja po 1,5kg.) wykroki, przysiady,
pompki, brzuszki - 5 serii po 8 razy.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz