wtorek, 24 czerwca 2014

Pierwszy dzien a tu juz skucha…
21:18
No dobra, przyznaję się bez bicia, że dziś pozwoliłam sobie na 3 pralinki Wedlowskiego Ptasiego Mleczka… Do kawusi, ale to dlatego, że dziś odwiedziłam tatę :)
Natomiast co do dzisiejszych ćwiczeń - zaraz je zaczynam a pod koniec się zmierzę i zapiszę wszystkie swoje wymiary. Dla porównania będę je wpisywać co tydzień, żeby patrzeć na postępy.

Ćwiczenia na dziś to 30min. na orbitreku (mam to szczęście, że w domu było na niego miejsce). Potem ćwiczenia statyczne: ćwiczenia na ręce z hantlami (moje maja po 1,5kg.) wykroki, przysiady, pompki, brzuszki - 5 serii po 8 razy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz